مجله اطلاعات هفتگی – شماره 1509 – نیوزین

همان موقع هم این بحث ها بود و همان سالهای پس از عزل هم ما به سمپات های او میگفتیم بالاخره باید بین امام و منتظری یکی را انتخاب کنید، این دو قابل جمع نیستند. » است که می توانید متن کامل آن را در فایل زیر بخوانید: بلاکچین بلاک­چین نوعی دیتابیس یا پایگاه داده است که روی یک یا چند سرور خاص قرار ندارد بلکه روی تمام کامپیوترهایی که به شبکه متصل میشوند، توزیع شده است و در حقیقت یک دفتر کل برای ثبت رکوردها و گزارشات است و به دلیل نوع رمزنگاری و ثبت آن در همه کامپیوترهای شبکه، گزارشات ثبت شده قابل هک یا حذف نیستند. آنجا میگوید «بر خلاف خمینی منتظری دارای سادگی زودباوری و دهنبینی خاص است، که در نتیجه هرچه اطرافیانش پیشنهاد مطرح میکنند، بدون بررسی آن را تایید و صحه خواهد گذاشت.

آنطور که پیش بینی میشود، برای سال آینده افزایش حقوقها بین ۱۰ تا ۳۰ درصد با توجه به دریافتی کارکنان در نوسان خواهد بود و برای هر کارمند فرمولی خاص با توجه به حقوق وی در نظر گرفته خواهد شد. بعد از این که هر کدام از کار کنان در مورد وظایفشان توضیح دادند ما رفتیم در حیاط تا زنگ بعد به کلاس برویم در حیاط بچه ها باز هم مثل همیشه سرو صدا وشلوغ کاری میکردند وکسی هم نمیتوانست ارامشان کند وهر از گاهی هم با من برخورد میکردند گوشه حیاط یکی از بچه ها رادیدم که خورده بود زمین وگریه میکرد انگار که پایش زخمی شده بود واقای بیراوند به دفتر بردش تا به مشکلش رسیدگی کنند (3)بلاخره زنگ خورد زنگ خورد وما رفتیم سر کلاس ومن ودوستم مثل همیشه سر کلاس سوم رفتیم و قبل از خانم بهمنی وارد کلاس شدیم وبچه ها هم خیلی شلوغ میکردند وحدود ده دقیقه با انها سر وکله میزدیم که سر وصدا نکنند وهر کدام میخواست که کنار او بشینیم تا این که خانم بهمنی اومد وبچه ها تقریبا ساکت شدند.

بعد هم کار آقای منتظری رسید به حمایت از منافقین در ماجرای اعدامهای سال 67 و بعدتر آن مواضع تند دهه فجر سال 67 و عتاب تند امام به او در پیام سال نو به مهاجرین جنگ تحمیلی.

یا یک طلبهای تخلف کرده بود و قرار بود با او برخورد کنند و آقای بروجردی هم پیگیر قضیه بودند، آقای منتظری طرف آن طلبه را گرفته بود. هم در قضیه تعامل او با دبیرستان دین و دانش که شهید بهشتی در آن مسئولیت داشته مشخص است و هم در قضیه کتاب جامع احادیث شیعه آیتالله بروجردی.

برداشت من این است که امام از قضیه سیدمهدی که دستگیریاش سال 65 و اعدامش سال 66 است تا سال 68، با رصد رفتار و مواضع آقای منتظری رسید به اینکه این آدم «التزام عملی» به ولایت فقیه که ستون فقرات نظام است ندارد. یا مثلا آقای منتظری شلختگی و عدم رعایت حیطهبندی داشت. اگر مبلغ معامله انجام شده از ۸۸۰۰۰۰۰ ریال بیشتر باشد، در این شرایط معامله کننده باید کد اقتصادی خریدار و خودش را به همراه صورت معاملات ارسال کرده و در صورت عدم ارسال مدارک یا کد اقتصاد خود و خریدار مشمول جریمه یازده درصدی میشود. یکی دیگر از ویژگیهای آقای منتظری عدم تطابق با کار جمعی بود.

مدیرکل اطلاعات قم میگفت یک پیامی از طرف وزیر اطلاعات داشتیم که باید به آقای منتظری منتقل میکردیم. هرچند مجلس شورای اسلامی به لغو معافیت مالیاتی موسسات کمک آموزشی و کنکور رای داد.

به بیان ساده تر صورت معاملات فصلی در واقع جزییات خرید و فروش و معاملات تجار و صاحبان کسب و کار بوده که باید در مهلتهای تعیین شده در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار بگیرد و این الزام طبق ماده ۹۵ قانون مالیاتهای مستقیم باید انجام شود. برای تعیین حداقل حقوق در بخش خصوصی و دولتی دو فرآیند کاملا مجزا طی میشود. همگی باید ساعت کاری و حقوق عین یک کارگر یا کارمند معمولی بگیرند بعد از یکسال بیان حقوق تعیین کنن. سلام در قسمت مقدمه و بحث که از منابع استفاده میشود ایا باید عین جمله منبع نوشته شود یا با ادبیات خودمون مینویسیم؟

این موضوع باعث از دست رفتن کنترل شرایط میشود. رعایت این نکات باعث نظم بخشیدن به گزارش کار شده که در نتیجه آن، با یک نگاه میتوان اطلاعات نسبتاً خوب و کاملی در خصوص آزمایش مذکور به دست آورد. برای نشان دادن اقدامات خود و آثار آن، چه شواهدی تهیه کردید؟ اینکه “امروز شما و کارمندان خیلی زحمت کشیدید و کلی فکر کردید که راه حل را پیدا کنید. بنده خدا فکر میکند وقتی میگوییم سادهلوح، داریم مثلا فحش میدهیم. نصیحت میکرد، گاهی خصوصی، گاهی علنی، گاهی با واسطه، گاهی بیواسطه؛ نهایتا وقتی میدید خبری از اصلاح و جبران نیست، برخورد میکرد.

در ماجرای دستگیری سیدمهدی هم من فکر میکنم امام همچنان خوشبین و امیدوار به اصلاح است. بعد از کمی فکر گفت: در واقع بله ، اما مگر واقعاٌ کسی میتواند این همه تخصص را یکجا داشته باشد! من فکر میکنم امام در این دوران است که مقام معظم رهبری را پیدا کرد. گزارش جدولی: در این قسمت تخلفات از طریق تکمیل جدول تنظیم شده،اعلام متراژ، نگارش متن در جعبه ذیل صفحه، تکمیل اطلاعات ذیل جدول که در تمامی رشته ها یکسان است و… برنامه اخبار داغ از قابلیتهایی همچون تغییر سایز متن، رنگ زمینه، نوع فونت و تغییر نور صفحه نیز بهره میبرد که دسترسی به این قابلیتها از طریق آیکون موجود در قسمت فوقانی صفحه امکانپذیر است.

زیرا این حادثه آزمونی از کارایی دانشی، فناوری و مدیریت شهری است که در ابعاد قبل و بعد حادثه در مرکز پایتخت و در نزدیکترین محل از نظر دسترسی به امکانات دولتمردان بود. استفاده از منافع متعدد دولت الکترونیک و پیاده سازی خدمات آن دارای الزامات متعددی است که در این گزارش به این گونه الزامات می پردازیم. در حالی که مشخص است سادهلوحی به معنای سفیه بودن نیست. دیوارهای کلاس به رنگ آبی و پایین آن باسنگ های خاکستری پوشیده شده بودوتزیین یاطراحی خاصی نداشت. پس از کلیک روی گزینه مرحله بعدی، به منظور فعال سازی نام کاربری، کد تاییدی برای شما پیامک می شود که باید داخل فرمی که عکس آن را در تصویر بالا مشاهده می فرمایید، وارد کنید.

چه شد که امام به عزل آقای منتظری رسید؟ آقای بروجردی میگوید شما نخوان. این بنده خدا میگوید درباره آن مساله عرضی دارم. آقای منتظری به این بنده خدا میگوید چه کار دارید؟ تحلیل من این است که امام به تصمیم رسیده بود و خدا به او کمک کرد تا این جراحی انجام شود. او در حالی که پشت بیل مکانیکی برای کاوش شهدا نشسته بود، با برخورد بیل به یکی از مینهای بهجامانده از جنگ تحمیلی و اصابت ترکش به سینهاش به شهادت رسید. واقعا این طیف در آن سالها به نام انقلاب هم به انقلاب و هم به شیعیان جفا کردند، اینها جنایت نبود؟ ضمن اینکه به نظر من امام از آن طرف هم دنبال یک گزینه دیگری بود.

یا مثلا تصور کنید امام نامهای به تو نوشته که خواب را از چشمت گرفته است. باید به سید مهدی بگویی حالا من هم یک نامه مینویسم که خواب را از چشم امام بگیرد؟ چه نیازی هست شما در نمازجمعه و اعلامیه اعلام کنید من خودم هم بیماری اعصاب دارم؟

اساسا چه نیازی به آن اعلامیه بود؟ اینها چیزهایی بود که من به چشم خودم در مدرسه از حوزه روابط عاطفی دیدم اما در کلاس مجازی در کلاس شاد معلم که اولین پخش زنده را برگزار کرده بود برای تدریس ریاضی، از دانش آموزان خواست که نظرات و پیشنهادات خود را بفرستند دانشآموزان از معلم خواستند که قبل از شروع پخش زنده سوالاتشان را بپرسند و معلم جواب دهد. اما برای آقای منتظری دقیقا خلاف این مسیر تجربه شد. رد این روحیه آقای منتظری را شما حتی پیش از انقلاب در گزارش ساواک هم میبینید. آنها با کفار، با دشمنان ما، با ضدانقلاب دارند هماهنگی میکنند، ده هزار نفر هم کشته میشوند بشوند، باید اسلام در ایران و همه کشورهای اسلامی برقرار شود.» شما مواضع ایشان را قبل از جنگ در فروردین و اردیبهشت سال 59 درباره لزوم سرنگونی رژیم بعث و صدام ببینید.

و نهایتا رسیدیم به نامه 6 فروردین و آن عبارات محکم و تکاندهنده امام درباره آقای منتظری. آقای منتظری گفت کُشت که کشت، مگر شمسآبادی انقلابی بود؟ اما ویژگی امام این بود که “سیستممحور” بود.