مجله اطلاعات هفتگی از پر تیراژ ترین نشریات هنری در زمان خود بود

به این مبلغ باید هزینههای خرید دیگر اقلام مورد نیاز منزل و از همه مهمتر باید مبلغ مربوط به رهن یک واحد مسکونی را نیز اضافه کرد که قطعاً مجموع این مبالغ بیش از ۶۰ میلیون تومان خواهد شد که این رقم دقیقاً دو برابر مجموع وامی است که به زوجها پرداخت میشود. وی با اشاره به اینکه حق انتخاب کردن و انتخاب شدن حق طبیعی مردم است، گفت: اصلاحطلبان قطعاً در انتخابات حضور پیدا خواهند کرد.

بخش ساختمان در سه فصل سال 98 مثبت بوده و در فصل زمستان منفی 2.9 درصد افت کرد. بدیهی است توجه به ماهیت کار کربن و روش او درباز خوانی آنچه تحت عنوان فلسفه تطبیقی در ایران معاصر شکلگرفته و در چگونگی تداوم یا نقد و عبور از او در حیات فلسفه تطبیقی، نقش بسیار مهمی دارد. در همین راستا و با توجه به اینکه طرح توسعه خدمات الکترونیک با کلیه دستگاه های اجرایی و درون سازمان در دستور کار قرار گرفته ، ارسال گزارش های مرحله ای به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت پیگیری و با توجه به ضرورت رفع دغدغه های سازمان در زمینه های فنی و عمومی، کارگروه مشترک تخصصی در شهرداری و سازمان تشکیل شد که از جمله اقداماتی که توسط این کارگروه پیگیری گردید می توان به مواردی همچون تشکیل تیم کارشناسی جهت تهیه فرمت گزارش الکترونیکی، تهیه و تصویب فرم گزارش الکترونیک در چندین جلسه با مدنظر قراردادن روال سازمان، برگزاری جلسات متعدد با کارشناسان فنآوری اطلاعات شهرداری و بررسی محیط نرم افزار تهیه شده وتعریف سرویس های نرم افزاری مورد نیاز در قالب تفاهمنامه اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ به صورت تمام الکترونیک برگزار شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش:امتحانات نهایی پایه دوازدهم بعد از عید سعید فطر برگزار میشود. وی تاکید کرد: با برخی رفتارها، رغبت از مردم برای حضور در انتخابات گرفته شده است در حالی که عدم حضور مردم در صحنه و مشارکت نداشتن در انتخابات یک آسیب جدی برای نظام، حکومت و کشور است و هر جریان سیاسی با از دست دادن پشتوانههای مردمی خود قطع به یقین محکوم به شکست خواهد بود. موضوع دوم، حذف ارز دولتی برای برخی بخشها مانند نهادههای دامی و اقلام کالایی نظیر کره است. نخست نرخ دلار است که روی قیمت تمام شده همه بخشها اعم از واردات، کالاهای ساخت داخل، تأمین مواد اولیه تولید و کالاهای واسطهای اثر داشته است.

«ایران» در گزارشی مینویسد: در مهرماه امسال و بر اساس تازهترین گزارش مرکز آمار ایران، تورم ماهانه به ۷ درصد افزایش یافت که پس از مهر سال ۹۷ (با تورم ماهانه ۷,۱ درصدی) بالاترین نرخ تورم در۲۴ ماه اخیر بوده است. گزارشی است که جنبه توضیحی داشته باشد و مطلب یا مطالبی را تشریح کند. » فقط در صورتی که پاسخ مثبت بود، میتوانید آن را به مخاطب مورد نظر ارسال کنید. حسابهای ملی مرکز آمار و تراز ارزی بانک مرکزی و سایر آمار ملی کشور نشان میدهد که در سال 98 حدود 50 میلیارد دلار بهصورت کالا از کشور خارج شده و ارز آن برنگشته است. باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه- کیوان کاشفی گفت : برای سال ۱۴۰۰ حدود ۴۵ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی در کل کشور هدف گذاری شده که خوشبختانه تا پایان ۹ ماهه امسال ۷۷.۵ درصد آن محقق شده است.

اگر عروس و داماد بخواهند یک تخته فرش ماشینی ۱۲ متری در خانه خود داشته باشند، باید بین ۳ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان تا ۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان برای آن هزینه کنند. بر اساس تصمیم هیئت وزیران، حقوق شاغلین دستگاههای اجرایی در سال 1399، ۱۵ درصد نسبت به سال ۱۳۹۸ افزایش یافته به طوری که پس از افزایش مذکور، حکم حقوقی آنان از 28 میلیون ریال کمتر نخواهد بود.

این در حالی است که یخچال فریزرهای سایدبایساید خارجی قیمتهای بیشتری دارند و برای مثال نمونه معمولی یک برند کرهای قیمتی معادل ۲۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان دارد. سرویس ظروف چینی ۱۰۲ پارچه ایرانی یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و ۱۲۱ پارچه ایرانی نیز ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد. یک ماشین لباسشویی ایرانی ۶ کیلوگرمی ۳ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت دارد. ببر اساس بررسیهای صورت گرفته، یک تلویزیون LED ۳۲ اینچ ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، یک LED هوشمند ۴۳ اینچ با قیمت ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و یک LED هوشمند ۵۵ اینچ با امکانات مختلف و قیمت ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار قیمت میخورند.

از این رو دولت اگر به دنبال ترویج ازدواج در میان جوانان و رفع موانع این اقدام است، باید متناسب با شرایط اقتصادی فعلی جامعه تسهیلات مربوط به ازدواج را به یک رقم معقول برای شروع زندگی نرمال برساند. ثابت نگه داشته شدن میزان وام قرضالحسنه ازدواج در حالی است که در حال حاضر با توجه به نوسان قیمت ارز و تأثیر آن در بهای تمامشده لوازم خانگی، تورم، مسکن و نظایر آن ارزش این رقم کاهش یافته و منطبق با شرایط روز کشور نیست. هرچند که نرخ تورم بخش خدمات، آن را در سبد نرخ تورم به نسبت تعدیل میکند. از جمله ضرورتهایی است که صاحبنظران درباره اصلاح ساختار بودجه مطرح میکنند.

وعده جدید آقای نوبخت در حالی است که اصلاح ساختار بودجه نه درباره لایحه بودجه سال 1400 بلکه باید در لایحه بودجه سال 98 انجام میشد اما دولت و سازمان برنامه و بودجه با وجود مطالبه مؤکد رهبر معظم انقلاب در نامه آذر ماه 97، اهتمام کافی به این نیاز اقتصاد کشور را به خرج ندادند. پس بهتر است به ناخدای کشتی سازمان نقشه درستی بدهیم تا کشتی را به مقصد هدایت کند. بدین معنی که شهروندان به شرط اینکه بین ساعت های ۱۴ تا ۱۶ از محدوده طرح ترافیک خارج شوند حتی اگر در سایت تهران من ثبت نام هم نکرده باشند مشمول جریمه یا پرداخت عوارض طرح ترافیک نخواهند شد.

ساعت شروع و پایان طرح ترافیک چه زمانی است؟ ضریب زمانی ورود به طرح ترافیک و ضریب آلایندگی و نوع معاینه فنی، ملاک تعیین عوارض خودرو خواهد بود. این مالیات بر اساس گزارش خرید و فروش فصلی یا همان معاملات فصلی خرید و فروش در طول مدتی مشخص تعیین میشود. به گزارش ایرنا، «محمدباقر نوبخت» در گفتوگویی اینستاگرامی، افزود: مجلس شورای اسلامی اعلام کرده که آمادگی دارد اصلاح ساختار بودجه را در لایحه بودجه 1400 انجام دهد و ما از شنیدن این خبر خوشحال هستیم.

این رنگ که جذابیت های فراوانی علل الخصوص در زمینه آرایش دارد مورد پسند خیلی ها قرار گرفت و طرفداران زیادی داشت. بعد عاطفی: شاهد رابطه­ی عاطفی معلم­های دیگر با دانش­آموزان­شان نبودم ولی در مورد معلم راهنمای خودم، آقای شیرزاد روابطی کاملا صمیمانه و محترمانه با دانش­آموزان خود دارد. البته در یک بررسی دقیقتر به نظر میرسد که این نرخ برای بخش کالاها بالاتر از رقم اعلامی مرکز آمار باشد، چراکه نیمی از سبد نرخ تورم را کالاها تشکیل میدهند و نیمی دیگر را خدمات؛ و به چند دلیل میتوان گفت که نرخ تورم قابل لمس برای مردم اکنون در رقم بالاتری قرار دارد. این امر احتمالا به دلیل فرو ریختن کف دوازدهم در آن ناحیه است، اما از آنجائیکه مقدار دود در سمت چپ نمای جنوبی کمتر است، به نظر می­رسد این خرابی در آن زمان هنوز در سایرچشمه ها اتفاق نیفتاده بوده است.