دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟

ضمن اینکه بوسیله ویژگی ارتباط دو طرفه اس ام اس ارتباط خیلی خوب و اولیه ای با ذهن مشتریان نیز بر قرار می کنیم. در استفاده از این ویژگی زمانی که گزینه خروج را می زنید، مجداً به پیج اینستاگرام خود منتقل خواهید شد. شما برای خرید بیت کوین دو راه پیش رو خواهید داشت. اما برای خرید و فروش بیت کوین در صرافیهای ارز دیجیتال حتما میبایست دارایی خود را در کیف پول این پلتفرمها ذخیره نمایید. اما در واقع شما میتوانید با سرمایهای که در اختیار دارید کسری از هر رمزارز مورد علاقه خود را خریداری کرده یا مقدار دلخواهی از دارایی ارز دیجیتال خود را به فروش برسانید.

اما چطور میتوان فهمید قیمت کریپتوکارنسی ها در صرافی های ایرانی قیمتی واقعی است یا نه؟ بیشتر مردم دوست دارند تا با همنوعان خود وارد معامله شوند و نه شرکتهایی که شخصیتی حقوقی دارند. مدیریت و ایجاد تخفیفات – تیم مشاوره تخصصی برای محصول و برند شما برنامه ریزی می کند و آگاهی از برند شما را افزایش می دهند .اگر محصول جدیدی وارد بازار کرده اید و یا محصولی که در بازار دارید توجه زیادی جلب نکرده به کمک این روش محصولاتتان را در میان مخاطبانتان ترویج و فروش محصولات به مشتریان را افزایش می دهیم.

در صورتی که شما شاغل هستید، یادگیری اصول و فنون بازاریابی دیجیتال می تواند به شما بسیار کمک کند. به کمک این روش می توانید موضوعات پر طرفدار مخاطب خود را مشخص نمایید. هر استراتژی نیازمند یک برنامه ریزی منظم و اجرای دقیق آن می باشد. یکی از دلایل اصلی شکست بسیاری از کسب و کار نداشتن برنامه برای استراتژی می باشد.

پس اولین کار شما نوشتن یک برنامه و اجرای دقیق برای رسیدن به افزایش فروش بیشتر می باشد در این راستا فروش گستر با بررسی و آنالیز کسب و کار شما و مشاوره در شناخت بهترین و موثرترین روش های بازاریابی آنلاین در راستای برندتان شما را یاری خواهد کرد. فروش گستر شبکه های اجتماعی و یا پیام رسان های محبوب در بین مردم را انتخاب کرده و شروع به فعالیت و انتشار محتوای سایت شما می کند. ارائه گزارش – گوگل آنالیتیک، و گوگل سرچ کنسول یکی از ابزارهای تهیه گزارش فروش گستر می باشد که اطلاعات زیادی در مورد سایت شما، بازدیدکنندگان و اطلاعات مفید دیگر به صورت گزارش ماهانه و سالانه از لحظه شروع کار خدمات دیجیتال مارکتینگ فروش گستر در اختیارتان قرار می دهد.

طبق آماری که مرکز تحقیقات Pew ارائه داده، تنها در سه سال اخیر میزان استفاده مستمر از اینترنت در بین بزرگسالان 5 درصد افزایش داشته است. طبق آمارهای پلتفرم تحلیلی ویل استتس (WhaleStats)، توکن چین لینک (Link) بیشترین حجم معاملات ۲۴ ساعت گذشته را در بین نهنگهای اتریوم دارد. طبق آمارها بیش از ۶۰ درصد افرادی که دسترسی به اینترنت دارند قبل از هر خریدی درباره آن کالا در اینترنت جستجو میکنند. با وجود اینکه خیلی وقت است که دسترسی به اینترنت برای همه مقدور شده است، باور میکنید اگر بگوییم تعداد افرادی که از اینترنت استفاده میکنند هنوز هم روز به روز بیشتر از قبل میشود؟

امروزه بسیاری از سرمایه گذاران مستقل و سازمانی به سرمایه گذاری روی بیت کوین مبادرت میورزند و هر روز خبرهای بیشتری در خصوص افزایش حجم سرمایه گذاریها و میزان بکارگیری آن به گوش میرسد. به همین دلیل و دلایل دیگر، بازاریابی اینستاگرام و تعداد بازاریابان دیجیتال روز به روز افزایش پیدا میکند و مشاغل آینده باید حسابی ویژه روی آن باز کنند. در انتخاب عکسها حتما باید به خصوصیات مخاطبان، سن و جنس آنها توجه کرد. از اینرو فروش گستر با حساسیت بیشتری نسبت به مضمون مطالب ،نوع چیدمان و انتشار آنها تفاوتی در سایت شما در جهت بهبود رتبه سئو شما انجام می دهد.