آخرین اخبار «ارز های دیجیتال

وقتی یک مطلب به اشتراک به میلیونها مخاطب گذاشته شود ، شانس دیده شدن و جذب مخاطبین هدف از بین آن میلیونها نفر بسیار زیاد میگردد. ولی ما سعی کردین در موضوع رو کامل بررسی کنیم و دلیل این رو آوردیم که استفاده همیشه از تخفیف ها و برگزاری جشنواره های زیاد برای افزایش فروش در طولانی مدت صدمه میرند ! ما در ادزیرو در تلاشیم استفاده کسب و کارهای کوچک و با کیفیت ایرانی از خدمات حرفهای دیجیتال مارکتینگ رو آسون تر کنیم.

از طرفی مباحث دیجیتال مارکتینگ، گاهی آنقدر انتزاعی میشوند، که فهم آن برای ما کمی دشوار میشود. گاهی تیم دیجیتال مارکتینگ در سازمان نداریم، یا اینکه تیم داریم اما عملکرد خوبی ندارد. مثلا یک کانال دیجیتال خاص یا تبدیل شدن به یک موقعیت بالاتر مانند مدیر بازاریابی دیجیتال. به مجموعه ای از روش ها که به تعیین استراتژی های جذب مخاطب یک سایت می پردازد سئو سایت می گوییم و شخصی که مسئولیت اجرای برنامه های SEO را بر عهده دارد سئو کار گفته می شود. که بدین ترتیب می توان ادعا کرد بازدید کنندگان و مشتریان بالفعل کسب و کار افزایش می یابد.

قبل از این کتاب آموزش ها و کارگاه هایی رو برگزار کردم با همین موضوع و نظر شرکت کنندگان رو آوردم. این کتاب علاوه بر نکات جدید یکسری نکات خیلی ساده رو هم آموزش داده ولی از اونجایی که خیلی پیج های بیزینسی زیادی رو دیدم که به این موضوع توجه نمیکردند بازهم داخل این آموزش بهتون توضیح دادم . در یکی از دورهمی های کتابخوانی در دانشگاه تهران روخوانی شده و من شخصا خیلی خوشحال شدم از این موضوع. خیلی ها معتقدند بازاریابی اینترنتی در ایران قابل استفاده نیست یا سود دهی و درآمد ندارد.

در تعریف اولین شاخه دیجیتال مارکتینگ یعنی بازاریابی اینترنتی بخشی را بهعنوان استراتژی بازاریابی معرفی کردیم. برای اینکه بتوانید برای هر کدام از چهار مرحله مدل RACE شاخص های کلیدی عملکرد (KPIS) مناسبی را تعریف کنید باید به برند و اهداف برند خود توجه کنید. سئو به بازاریابان کمک میکند تا بهطور ارگانیک برای کلمات کلیدی هدف خود رتبهبندی کنند، درحالیکه SEM افزایش ترافیک وبسایت از طریق تبلیغات پولی در موتورهای جستجو است؛ به این صورت که به ازای هر کلیکی که دریافت میکنید باید هزینهای پرداخت کنید. دیجیتال مارکتینگ شامل سئو (SEO)، SEM و تبلیغات آنلاین، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکههای اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و آنالیتکس و تحلیل داده میشود که اگر بخواهید در هر کدام از این بخشها استاد شوید، زمان و سختکوشی خاصی میخواهد، به قول معروف نابرده رنج، گنج میسر نمیشود، چون مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد!

هر نوع فالووری ! لازم به ذکر است، ASIC پس از ماهها گفتگو با قانونگذاران دستورالعملهایی برای این نوع از ETFها منتشر کرد. اینستاگرام مانند دیگر شبکههای اجتماعی به شما کمک میکند تا با افراد بیشتری در دنیای اینترنت تعامل داشته باشید. در آمورش بصورت کامل و با مثال های زیادی نرخ تعامل رو آموزش میدیم و راهکار های ساده ای رو برای افزایش نرخ تعامل در اختیارتون قرار میدیم. درحالیکه بازاریابی سنتی هنوز در تبلیغات چاپی، ارتباطات تلفنی یا بازاریابی فیزیکی وجود دارد اما دیجیتال مارکتینگ میتواند بصورت الکترونیکی و آنلاین صورت گیرد. به طور مثال امکان خرید و فروش رمزارزهای معروف و محبوبی مانند بیتکوین در کانالهای تلگرام وجود دارد.

بازاریابی محتوایی روشی است که در آن با تولید محتوای باکیفیت و ارزشمند برای مخاطبین، میتوانید فروش بیشتری را ازآن خود کنید. اگر فرصت یا تخصص کافی برای فراگیری دانش دیجیتال مارکتینگ ندارید باید کسی را استخدام کنید که این کار را برای شما انجام دهد. دیگه اکثر صاحبان کسب و کار قدر این ابزار بازاریابی رو میدونن و خیلی ها این سوال رو دارن که چگونه در اینستاگرام بازاریابی کنیم ؟ از آنجایی که امروز، روشهای تبلیغات سنتی جای چندانی در میان افراد و کسبوکارها ندارد، اکثر آدمها به دیجیتال مارکتینگ روی آوردهاند.

آن ها دائما تقویم بلاگ شرکت را ارزیابی می کنند و محتوایی تولید می کنند که در برگیرنده ویدیو باشد. واقعا اگر مثال ها نبودند متوجه نمیشدم ! اما به دلیل سادگیه این مسایل شاید بهشون توجه نشود ولی باید بگم که واقعا تمامی نکاتی رو که در این کتاب یاد میگیرید در صورتی که عملی کنید بدون شک نتایج خوبی به همراه خواهد داشت .

در این صورت میتوانید با مشاوره دیجیتال مارکتینگ در زمان و هزینههای خود صرفه جویی کرده و ره 100 ساله را یک شبه طی کنید. در همین راستا راهکارهایی موثر و مقرون به صرفه برای بهبود فعالیت حرفهای این کسب و کارها در بستر دیجیتال ارائه میکنیم. بازاریابی بیرونی هم یکی دیگر از اصطلاحاتی است که در حوزه دیجیتال مارکتینگ استفاده می شود، این روش در واقع همان فرآیند تبلیغات و بازاریابی پیوسته به روش مستقیم برای افزایش فروش محصولات است.